AK Parti Gaziemir İlçe Başkanlığında Yönetim Kurulu Görevleri Belirlendi.

 Kongresini yapan Gaziemir Ak Parti İlçe Başkanı Nazmi Yılmaz,oluşturduğu yönetim kurulu üyelerine birim görevlerini dağıttı

AK Parti Gaziemir İlçe Başkanlığında görev dağılımı tamamlandı

 Kongresini yapan Gaziemir Ak Parti İlçe Başkanı Nazmi Yılmaz,oluşturduğu yönetim kurulu üyelerine birim görevlerini dağıttı

Yerel seçimlerin beklendiği Türkiye’de ani bir kararla genel seçimlerin öne alınması ile birlikte siyasi hareketlilikte artmış oldu. İzmir de ilçe kongrelerini tamamlayan teşkilatlarda görev dağılımları da yapılmaya devam ediyor.   AK Parti kongreleri tamamlayan il ve ilçe başkanlıklarında seçim telaşı başlamış oldu.
Genel seçimlerde canla başla çalışarak kapı kapı dolaşacaklarını  her vatandaşın elini sıkacaklarını söyleyen Gaziemir  ilçe başkanı Nazmi Yılmaz hedeflerinin Gaziemir’de AK PARTİ bayrağını dalgalandırmak olduğunu söyledi.

Türkiye’ önemli bir süreçten geçiyor millet olarak birbirimizle kenetlenme zamanı inşallah seçimlerden AK PARTİ olarak daha da güçlenerek çıkacağız.tüm teşkilat mensupları üyelerimiz ve gönüllü vatansever her vatandaşımıza bizim kapılarımız gönlümüz 7-24 açık.  onların hizmetindeyiz, diyen Nazmi Yılmaz, genç,dinamik bir teşkilat yapımız var. İnşallah bu sefer Gaziemir’de sonuçlar hepimizin yüzünü güldürecek dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir